Intro

Guestbook

Clock06.06.2010

Business Regata 11 ročník

Poďakovanie patrí organizátorom sa výborné podujatie. Dali dokopy veľa úžasných ľudí, súťaživé a skúsené posádky. Regata viedla nádhernými chorvátskymi ostrovmi s vynikajúco zvolenými miestami na kotvenie. Vysoko hodnotím výber reštaurácií s kvalitnými a chutnými jedlami. Romantické posedenia na spoločných večeriach a príjemná hudobná produkcia nám pomohla zabudnúť na všetky starosti a pracovné povinnosti. Samotné preteky nám ponúkli vyskúšať si plavbu za každého počasia. S naším skúseným kapitánom to však bola zábava, veľa radosti a neutíchajúci smiech. Dokonale sme si prečistili hlavu, získali krásnu, vetrom ošľahanú pleť a nových kamarátov. Bol to výborný relax, ale aj skúška vlastných schopností. Doporučujem to vyskúšať, tak niečo úžasné som ešte nezažila.

Teším sa na budúci ročník a dúfam, že tam znovu prídu takí báječní ľudia.

Milota R. (posádka Lodenica a.s.)

Clock08.06.2010

Poďakovanie MY WAY za perfektnú organizáciu podujatia Business regata. Kvalitný športový zážitok, super atmosféra, skvelé jedlo a zábava (džezový večer na Brači nemal chybu!!!), tešíme sa o rok!

Karol K. (posádka Netmont)

Clock24.06.2010

Ahojte v MY WAY, chceme podakovať za organizáciu kurzu na vedenie motorákov, instruktor bol super, na chorváta neuveritelne presný a velmi trpezlivý. Učiť sa bolo zábavné, určite si tréning ešte zopakujeme. Dufam, ze v lepšom počasí J.

Ivan A.