Intro

ŠKOLA JACHTINGU – Nautická Akadémia

Naučte sa jachtiť a nájdite si nových jachtárskych priateľov v prestížnej medzinárodnej jachtárskej akadémii.

Akadémia má bázu v Chorvátsku, v jedinečnom prostredí v blízkosti národného parku Kornatské ostrovovy. Tréningové centrum založil v roku 1988 uznávaný taliansky skipper Cino Ricci a do dnešných dní prešlo kurzami viac ako 8 000 účastníkov. Precízne vypracované programy jednotlivých kurzov , skúsení a kvalifikovaní inštruktori , ktorí na mori žijú viac ako 10 mesiacov v roku a prejachtili už aj nejaký ten oceán sú garanciu kvality. ANA je člen ISSA International Sailing School Association) a od roku 2009 aj akreditované RYA (Royal yachting association) výcvikové centrum.

Frekventanti školy sú ľudia rôznych vekových kategórií z celej Európy, ktorých spája spoločné hoby – jachting. Výuka prebieha v angličtine (stačí zvládnutie základnej terminológie) . Kurzy trvajú 3 alebo 7 dní. Pre prihlásenie sa do základného kurzu nie je potrebná žiadna predchádzajúca príprava, alebo výcvik.

Presvečte sa sami – Akadémia Nautical Academy je viac ako škola jachtingu, naučíte sa ako žiť na mori a s morom.

My Way je exkluzívny partner akadémie pre Slovensko..


Prečo jachtárska akadémia?


Náš tip:

Skúšky na získanie licencie vodcu malého plavidla nie sú súčasťou kurzu. Skúšky je možné absolvovať počas kurzu, resp. v sobotu priamo v báze akadémie, alebo na miestnom kapitanáte (za doplatok na mieste cca 120.- €). Príprava na skúšky je súčasťou programu kurzov pre pokročilých – ADVANCED kurzov (Cruising a Sailing skills).*
Po skončení kurzu absolventi získavajú certifikát o naplávaných míľach a absolvovaní kurzu.


Nové !

Novinka v programe Akadémie sú RYA (Royal Yachting Association) kurzy, s kvalifikovaným a skúseným inštruktorom. Vedené sú podľa striktných kritérií britskej kráľovskej jachtárskej asociácie.
Na záver kurzu účastníci získajú uznávaný certifikát absolventa RYA kurzu. Kurzy sú organizované v anglickom jazyku (zrozumiteľnom, keďže inštruktor je pôvodom Chorvát).Štandardné kurzy akadémie:
Základný kurz – Basic -7 dní – cena od 503 €/osoba (Rozpis cien podľa termínov v kompletnom zozname kurzov)
Kurz pre pokročilých – okružná plavba – cena od 699 € /osoba (Rozpis cien podľa termínov v kompletnom zozname kurzov)
Kurz pre pokročilých – jachtárska technika – cena od 587 €/osoba (Rozpis cien podľa termínov v kompletnom zozname kurzov)
Kurz skipperský – 7 dní – cena od 937 €/osoba (Rozpis cien podľa termínov v kompletnom zozname kurzov)
Kompletný zoznam ANA kurzov a termínov


RYA (Royal Yachting Association ) kurzy:
Čo je RYA ?
RYA kurzy , stupne a obsah
RYA kurzy , termíny a ceny